Καλοκαιρινή Γιορτή 2016 - 2017

Κυριακή 11 Ιουνίου 2017 το Evleyns Dance School πλημμύρισε από το «φως της αρχαίας αλλά και της νέας Ελλάδας».

Λιλιπούτειοι φιλόσοφοι, αρχαιοελληνικοί μύθοι και «13 μικροί Θεοί», ο ένας καλύτερος από τον άλλον. Απέναντι από τους θεούς «σύγχρονοι θνητοί» με σατυρική διάθεση!!!

Η μεγάλη ευχάριστη έκπληξη όλων μας όμως, ήταν η όμορφη παρέα από τους υπέροχους έφηβους, 5 από τους 12 θεούς της γιορτής του 2006. Ο Νικόλας, η Έλλη, ο Γεράσιμος, η Χρύσα και η Αλέξα, μας τίμησαν, μας συγκίμησαν, μας έκαναν χαρούμενους, μας γέμισαν αισιοδοξία και περηφάνια όλους μας!

Νικόλα, Έλλη, Γεράσιμε, Χρύσα Αλέξα να το ξανακάνουμε το 2028, πιο οργανωμένα και να καλέσουμε και τους θεούς του 2017!!!

Δεν μπορεί με τόσους «Θεούς» την Ελλάδα θα την ξανακάνουμε Μεγάλη, θα ξαναζήσει "ΧΡΥΣΟ ΑΙΩΝΑ" και θα είναι ο δικός σας χρυσός αιώνας!!!